زمان جاری : جمعه 24 مرداد 1399 - 6:04 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 211
نویسنده پیام
vahiddgn آفلاین


ارسال‌ها : 22
عضویت: 20 /5 /1397


استقلال مالی
چگونه به استقلال مالی برسیم؟


استقلال مالی چیست؟ استقلال مالی توانایی ایجاد حس آزادی بدون نگرانی در مورد پول است. با برنامه ریزی دقیق، دستیابی به استقلال مالی به اندازه ای که بنظر می رسد دشوار نیست. برای رسیدن به استقلال مالی، برای خودتان برنامه ریزی انجام دهید. از لحاظ مالی جایگاه خود را تعین کنید، هدف گذاری مالی انجام دهید و سعی کنید هزینه های اضافی را از زندگی و کسب و کار خود حذف کنید. با در نظر گرفتن بازنشستگی و اتفاقات پیش بینی نشده در زندگی، برای آینده برنامه ریزی کنید.
ایجاد یک برنامه مالی
حفاظت از استقلال مالی در آینده
نکته:
  • اگر متأهل هستید، اطمینان حاصل کنید که همسرتان با شما در زمینه امور مالی توافق دارد.[*]همیشه هزینه های اضطراری و غیر برنامه ریزی شده را به بودجه خود اضافه کنید.[*]دستیابی به استقلال مالی بسیار ساده است اگر از سن نوجوانی شروع کنید، زیرا پس انداز شما زمان بیشتری برای رشد دارد.
نتیجه گیری:
استقلال مالی فراتر از داشتن پول است. استقلال مالی یعنی شما آزاد هستید که در زندگی هر کاری که دوست دارید انجام دهید و نگران پول نباشید. ولی متأسفانه بسیاری از ما این موضوع مهم را نادیده گرفته و تا مدتها با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنیم. امیدواریم این مقاله به شما در این زمینه آگاهی کامل داده باشد.
منبع: وبسایت ماهان تیموری

پنجشنبه 18 بهمن 1397 - 13:30
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :